شرکت پتروشیمی شازند موفق به کسب تندیس و تقدیرنامه تعالی منابع انسانی شد

شرکت پتروشیمی شازند موفق به کسب تندیس و تقدیرنامه تعالی منابع انسانی شد

شرکت پتروشیمی شازند در هفتمین دوره جایزه تعالی انسانی، موفق به کسب تندیس و تقدیرنامه تعالی منابع انسانی گردید
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل آیین هفتمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی با حضور جناب آقای علی ربیعی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تنی چند از مدیران و صاحبان شرکت‌های صنعتی، تولیدی و خدماتی در مرکزهمایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد،که در این مراسم ۲۵ شرکت تولیدی و خدماتی موفق به دریافت سه سطح جایزه تعالی منابع انسانی به ترتیب شامل گواهینامه ، تقدیرنامه و تندیس شدند.
سید مسعود همایونفر رئیس انجمن مدیریت منابع انسانی ایران در این مراسم از اعلام آمادگی این انجمن برای همکاری با دولت در زمینه صدور «گواهی نامه حرفه ای» برای شاغلان در بخش منابع انسانی سازمان‌ها خبر داد و گفت: صدور گواهی نامه حرفه ای به صورت یک طرح آزمایشی در ۲ سال گذشته در کشور به اجرا درآمده که این طرح استانداردی برای مشاغل مرتبط با حوزه منابع انسانی به شمار می رود.
رئیس انجمن مدیریت منابع انسانی ایران افزود: این انجمن می تواند بستر مناسبی را برای پذیرش مسئولیت‌های بیشتری از جانب دولت به خصوص در حوزه کار و امور اجتماعی فراهم آورده تا در سال‌های آینده شاهد دستاوردهای درخشان بیشتری در حوزه مدیریت منابع انسانی باشیم.
جناب آقای علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز در مراسم هفتمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی گفت: ما در نخبه گزینی دچار مشکل هستیم، همچنین نتوانستیم در زمینه نظام‌های پاداش و دستمزد رابطه معناداری با بهره وری برقرار کنیم.
شرکت پتروشیمی شازند با اولین حضور خود در این جشنواره موفق به کسب تقدیر نامه دو ستاره تعالی منابع انسانی گردید که معاونت توسعه منابع انسانی شرکت جناب آقای سالاروند به نمایندگی از سوی مدیریت محترم عامل با حضور در این جشنواره لوح تقدیر نامه شرکت را از وزیر تعاون،کارو رفاه اجتماعی دریافت نمودند.
شایان ذکر است که شرکت هایی که برای اولین بار در جشنواره حضور می یابند عموما موفق به اخذ “گواهینامه” (سطح اول ) می گردند ولی شرکت پتروشیمی شازند به دلیل فعالیت های موثری که در سال های اخیر در حوزه منابع انسانی انجام داده است موفق به دریافت تقدیرنامه دو ستاره (سطح دوم ) گردید .
روابط عمومی و امور بین الملل نیز این موفقفیت را به مدیریت محترم عامل،معاونت توسعه منابع انسانی و تمامی همکاران عزیز تبریک عرض می نماید.